اپراتورها

بیماران مخابراتی همچنان روی پل، بیمه معلم خدمات نمی دهد

پرسنل مخابرات ایران از خدمات درمانی بیمه تکمیلی بیمه معلم همچنان محروم مانده اند.

به گزارش “تلکام نیوز” به نقل از مخابرات ما، علیرغم برگزاری چند جلسه بین شرکت مخابرات ایران و بیمه معلم، همچنان خدمات بیمه تکمیلی بر روی پرسنل مخابرات ایران در سرتاسر کشور قفل است و این مسئله بیش از همه بازنشستگان را آزار می دهد که از بیماری های مختلف رنج می برند و حتی تاخیر یک روزه درمان آنان، تبعات جبران ناپذیری خواهد داشت.

بر اساس اطلاعات ما از  زمان عقد قرارداد مخابرات با بیمه معلم، به نظر می رسد بندی در قرارداد دیده شده که بر اساس آن بیمه معلم در هیچ حالتی حق توقف خدمات درمانی بیمارستانی و اورژانس را ندارد.اما بیمه معلم با ادعای عدم دریافت  مبلغی در طی ۹ ماه گذشته یک باره خدمات خود را قطع کرده و بیماران مخابراتی را روی پل برده است.

این در حالی استکه  پس از سه جلسه برگزار شده شرکت مخابرات نپذیرفته به بیمه معلم پولی پرداخت کند بیمه معلم نیز همچنان مسیر بیماران را به تمام خدمات، حتی خدمات بیمارستانی مسدود کرده است.

به نظر می رسد این بار مشکلات مالی مخابرات، بیمه تکمیلی را نشانه رفته است جایی که به زندگی و حیات انسانها بستگی دارد. بیماران ،بویژه بازنشستگان باید چه کنند؟ سوالی که هیچ پاسخ روشنی ندارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا